Să-ți faci un selfie în apă cu un cal-de-mare!

Horia, vechiul meu prieten, m-a vizitat zilele trecute. Nu era o simplă vizită de curtoazie, pentru a bea o cafea împreună. Îl rugasem să treacă pe la mine, pentru a mă lămuri asupra performanțelor pe care ar trebui să le …
